ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівській залізниці зростає кількість смертельних випадків

|

Від початку 2014 року залізничники Львівської магістралі зафіксували зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на переїздах. Попри те кількість смертельних випадків зросла. Від початку року на коліях «Львівської залізниці» загинуло 40 осіб. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі «Львівської залізниці».

В порівняні із минулорічними показниками, збільшилась кількість травм сторонніх осіб, які постраждали через власну необережність та внаслідок порушення правил безпеки під час перебування на залізничних станціях та перегонах.

Впродовж січня – серпня 2014 року на території Львівської залізниці трапилось 10 ДТП на залізничних переїздах. У 4 випадках – автомобілі в’їжджали у бік поїзда. Протягом восьми місяців 2013 року було зафіксовано 12 ДТП, 4 з них – це в’їзд авто у бік поїздів та ще 8 автомобілів були збиті потягами.

Зменшилась також кількість травмованих осіб внаслідок цих дорожньо-транспортних пригод, однак смертельних випадків, на жаль, не стає менше. Цьогоріч у ДТП травмувались 2 осіб, одна із них загинула, у 2013 році травм зазнали 4 особи і також одна із них загинула.

Реклама партнерів

Попри постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу, уникнути смертей не вдається і серед сторонніх осіб, які порушують правила безпеки на залізничних об’єктах – переходять колію у невстановлених місцях, ходять по колії чи знаходяться в негабаритних місцях. За 8 місяців на Львівській залізниці травмувались 66 осіб, серед них 39 – смертельно. Минулоріч сумна статистика зафіксувала 64 потерпілих, із них – 36 смертей.

Відтак, залізничники Львівської магістралі вкотре закликають громадян бути уважними в поїздах, на платформах, поблизу колій, на переїздах та інших об’єктах залізничної інфраструктури, адже перебування поблизу залізничних об’єктів вимагає неухильного дотримання правил безпеки для збереження власного життя та здоров’я.

Фото:grebenka.com 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.