ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні у Львові висадять сквер пам’яті Героїв Небесної сотні

|

Сьогодні, 11 вересня, о 19.00 год на території Львівської Духовної Семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35) відбудеться висадження скверу в пам’ять Героїв Небесної сотні. Розпочнуться заходи з панахиди за Героями Небесної сотні та воїнами АТО. Про це Львівському порталу повідомили у прес-сужбі Львівської міської ради.

Участь у заході візьме отець і глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав  та єпископи Синоду УКГЦ, який  триває у Брюховичах, поблизу Львова.

«При створенні скверу, для досягнення максимального декоративного ефекту та збереження його духовного змісту, буде висаджено 30 саджанців яблуні Недзвеєцького, яку ще називають – райська яблуня. Цей вид яблуні з декоративної точки зору є одним з найкращих способів формування декоративних алей. Ця рідкісна яблуня внесена до Червоної книги як зникаючий вид», – повідомляють в управлінні екології ЛМР.

Висадка скверу пам`яті Героїв Небесної сотні є спільною ініціативою Української Греко-католицької церкви та Львівської міської ради (управління екології, ЛКП «Зелений Львів»).

Реклама партнерів

Фото:expres.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.