ОСТАННІ НОВИНИ

У львівських школах впроваджують курс з основ самозахисту (фото)

|

Спортивні федерації, вчителі фізкультури та управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР виступили із спільною ініціативою щодо впровадження в школах Львова навчань з базових основ самозахисту. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Сьогодні, 10 вересня, у спортивній залі СЗШ No67 інструктори СК «Канку» провели семінар-тренінг для шкільних викладачів фізкультури Залізничного району.  

Заплановано, що після цього основи із самозахисту будуть введені у шкільну програму уроків фізкультури.

 

Реклама партнерів

«Вводити в шкільну програму навчання з базових основ самозахисту є дуже важливим, особливо сьогодні, зважаючи на ситуацію, яка є в нашій країні. Ми повинні змінити наше ставлення до фізичної культури, оскільки живемо у воєнний час.

Сьогоднішні старшокласники повинні загартовувати свій дух і силу, бо вже за декілька років вони можуть бути захисниками нашої батьківщини», – вважає Сергій Мутін, президент спортивного клубу кіокушинкай карате «Канку».

 

Загалом такі практичні семінари-тренінги проходитимуть упродовж вересня на базі спортивних залів львівських шкіл. Вчителі отримають знання та практичні навички як правильно формувати ударні поверхні, як уникати основних ударів та про філософію та психологію самозахисту.

 

Всі охочі навчитися самозахисту можуть записатися у спортивні секції, які

працюють у Львові:

• ДЮСШ «Олімпія», секція боротьби з самбо і дзюдо», тел.: 297-58-74;

• Спортивний клуб «Канку», www.kanku.org.ua

• Львівська обласна федерація кіокушинкай карате, тел.: 238-55-91, www.shinkyokushinkai.lviv.ua

Фото: Петро Гошовський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.