ОСТАННІ НОВИНИ

Ми не відступимо від Дебальцевого – боєць батальйону Кульчицького

|

Батальйон Кульчицького, який впродовж тривалого часу дислокується у Дебальцевому, й надалі готовий до оборони містечка і не збирається відступати. Бійці  утримують блокпости довкола міста та стратегічну дорогу, яка веде до Артемівська. Про це Львівському порталу щойно повідомив боєць батальйону Кульчицького Андрій Антонищак.

«Жодної команди відступати з Дебальцевого від керівництва АТО не надходило. Скажу більше,  якщо буде команда взяти Єнакієво, ми готові її виконати. Наш батальйон, де стояв, там і стоїть, і там буде стояти. Буде воювати. На щастя, у нас не має проблем зі зброєю. Нам дали танки і БТРи», – розповів Андрій  Антонищак.

Водночас він відкидає припущення й проведення паралелей  з Іловайськом. Запевняє, що котел бійцям в Дебальцевому не загрожує. Щоправда не приховує того, що перемир’ям тут і не пахне. Також він повідомив, що в батальйоні є й поранені.

«Обстрілюють кожної ночі, не дивлячись на оголошене перемир’я. Звичайно, потрібно обмінятися пораненими і полоненими. Але про відступ з позицій ми навіть не думаємо. Не буду говорити про всіх вояків, але  батальйон Кульчицького стоятиме до кінця», – твердо заявив Андрій Антонищак.

Реклама партнерів

Фото: Львівський портал

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.