ОСТАННІ НОВИНИ

До життя в умовах війни львів’ян готуватимуть в білому наметі в центрі міста (фото)

|

У Львові, на площі Ринок, вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки міста. Заплановано, що там жителів міста вчитимуть основ самозахисту, військової справи та цивільної оборони. Охочі зможуть освоїти правила надання першої медичної допомоги. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.   

Центр планують відкрити в п’ятницю. Він працюватиме щоденно, без вихідних, з 10.00 до 20.30. У Центрі проводитимуть лекції, навчання, практичні заняття, майстер-класи.

 

Теоретичний і практичний курси екстреної медицини, надання першої медичної допомоги будуть здійснюватись разом із Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним хрестом.

Реклама партнерів

 

Практичний курс військової підготовки можна буде пройти на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Планується, що у четвер та п’ятницю проводитимуться 4-годинні теоретичні курси, а в суботу – практичні заняття на полігоні.

 

Тренінги та інструктаж з основ самозахисту проводитимуть представники спортивних організацій, федерацій, шкіл.

Інформаційно-практичний центр безпеки міста знаходиться на пл. Ринок. Участь у будь-яких заходах – лише за попередньою реєстрацією. Зареєструватись на практичні та теоретичні заняття можна в Центрі на рецепції.

 

Графіки заходів, які проводитиме Інформаційно-практичний центр безпеки міста буде повідомлено додатково.

Фото: Олександр Мазуренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.