За вихідні у Львові трапилось 63 злочини, серед них 11 грабежів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського міського управління міліції.
6 вересня у місті Львові правоохоронці зареєстрували 39 злочинів. З числа зафіксованих – 28 крадіжок особистого майна, в тому числі 3 квартирні.
Квартири обікрали по вулицях Дрогобицькій, Кавказькій та Варшавській.
Разом з тим, правоохоронці зареєстрували 5 фактів шахрайства та 4 випадки грабежу.
Пограбування відбулись на проспекті Чорновола та по вулицях Зустрічна, Зелена та Сихівська.
7 вересня у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ було зареєстровано 24 злочини. З числа облікованих – 14 крадіжок особистого майна.
Тієї доби було скоєнно 2 квартирні крадіжки по вулиці Лемківській та Івасюка.
Зловмисники потрапили у помешкання шляхом підбору ключа до замків вхідних дверей.
Разом з тим, працівники міліції зареєстрували 2 факти шахрайства та 7 випадків грабежу. Останні відбулись на перехресті вул. Чупринки – Політехнічна та по вулицях: Демянська, Стуса, Миколайчука, Рубчака, Городоцька ( на території ринку «Привокзальний»).
Фото: www.times.if.ua







