ОСТАННІ НОВИНИ

Активісти вимагають у влади Львівщини оприлюднити список бомбосховищ

|

Члени львівського осередку “ДемАльянсу” звернулися до мера Львова та голови Львівської обласної державної адміністрації з вимогою оприлюднити перелік бомбосховищ та інших об’єктів забезпечення безпеки громадян на території Львівської області та міста Львова, провести їх перевірку та поінформувати населення про стан їхньої готовності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної організації партії ДемАльянс (Демократичний Альянс).

Активісти готові долучитися до приведення цих об`єктів до належного стану і організувати широкомасштабний волонтерський рух.

Текст заяви подаємо нижче:

«Львівська обласна організація партії ДемАльянс звертається до вас з вимогою оприлюднити перелік бомбосховищ та інших об’єктів забезпечення безпеки громадян на території Львівської області та міста Львова, провести їх перевірку та поінформувати населення про стан їхньої готовності.

Реклама партнерів

У випадку неналежного стану цих приміщень активісти партії готові організувати загони добровольців або долучитися до таких, що будуть створені владою, для приведення відповідних приміщень у належний стан.

Впевнені, що заклик з боку влади допомогти впорядкувати ці об’єкти знайде широку підтримку та відгук у мешканців області та м. Львова.

Сподіваємося, що не варто говорити про актуальність такої інформації та невідкладність початку підготовчих робіт. Тому очікуємо на вашу оперативну реакцію на це звернення та якнайшвидше інформування населення».

Нагадаємо, що львівський осередок партії “ДемАльянс” організував рух волонтерської допомоги військовим підприємствам Львова. Суть ініціативи полягає у формуванні бригад добровольців, які працюють на підприємстві як некваліфіковані працівники. Це робиться для того щоб звільнити кваліфікованих працівників підприємств від зайвої для них роботи. Зараз така допомога надається львівському бронетанковому заводу. 

Фото: vidradnyi.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.