ОСТАННІ НОВИНИ

Український радіоінженер «зливав» терористам дані про переговори підрозділів АТО

|

Службою безпеки України задокументовано протиправні дії інженера державної установи (що здійснює діяльність у сфері радіозв’язку), який за завданням російської розвідки здійснював підривну діяльність проти України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі СБУ.

Встановлено, що 41-річний інженер, який мав допуск до відомостей, що становлять держану таємницю зі ступенем секретності «таємно» та «цілком таємно», у березні цього року був завербований на території України кадровим співробітником Головного розвідувального управління Генерального штабу Російської Федерації.

За завданням російської розвідки, інженер-зрадник на спеціальній апаратурі, яку він використовував як співробітник державної установи, незаконного прослуховував радіопереговори підрозділів АТО та передавав ці відомості російським диверсантам «Абверу», «Носу» та «Стрілку».

Стосовно вказаного громадянина слідчим відділом Управління СБ України в Харківській області 29 серпня розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Реклама партнерів

Фото: PHL 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.