ОСТАННІ НОВИНИ

Де у Львові можна знайти роботу

|

Львівський міський центр зайнятості звертається до людей, які шукають роботу. Підприємствам Львова терміново потрібні на роботу працівники за такими професіями (спеціальностями): водій трамвая, водій тролейбуса, слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, електрослюсар з ремонту електричних машин, слюсар з ремонту парогазотурбінного устаткування, електрозварник ручного зварювання, верстатник деревообробних верстатів, різальник на пилах, заточувальник, підсобний робітник, інспектор, міліціонер. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі центру зайнятості.

Водій трамвая: з/п від 3000 грн. (оклад+доплата), 2 зміни, можливе безкоштовне навчання, пільгова пенсія.

Водій тролейбуса: з/п від 3000 грн. (оклад+доплата), 2 зміни, можливе безкоштовне навчання, пільгова пенсія.

Слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів: розбирання, ремонт, реконструкція, складання нескладних вузлів і механізмів основного і допоміжного устаткування, 0,25 ставки, перевага надається особам з інвалідністю.

Реклама партнерів

Електрослюсар з ремонту електричних машин: розбирання, ремонт і складання, реконструкція електричних машин всіх конструкцій з повітряним, водневим охолодженням, 0,25 ставки, перевага надається особам з інвалідністю.

Слюсар з ремонту парогазотурбінного устаткування: розбирання, ремонт, складання, регулювання, випробування вузлів і механізмів основного і допоміжного устаткування, 0,25 ставки, перевага у працевлаштуванні надається особам з інвалідністю.

Електрозварник ручного зварювання: ручне дугове і плазмове зварювання середньої складності деталей, вузлів і конструкцій, 0,25 ставки, перевага надається особам з інвалідністю.

Верстатник деревообробних верстатів: з/п від 3500 грн., розрізання дерева на бруски, досвід від 3 років.

Різальник на пилах: з/п від 3500 грн., розрізання брусків на дошки.

Заточувальник: з/п від 3500 грн., заточування стрічкових пил.

Підсобний робітник: з/п від 2000 грн., допомога в деревообробному цеху.

Інспектор: з/п від 2000 грн., сприяння органам внутрішніх справ щодо забезпечення громадського порядку і громадської безпеки, запобігання адміністративним проступкам і злочинам.

Міліціонер: з/п від 4200 грн., батальйон патрульної служби міліції оперативного призначення «Львів», відсутність судимості, служба в Збройних Силах України.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі інформаційної роботи з роботодавцями Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Кн. Ольги,122, або за телефонами: 245-79-86, 245-79-91.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.