Самбірські правоохоронці встановили особу зловмисниці, яка викрала дитячу гойдалку. Нею виявилася 44-річна жінка, яка вже була раніше судимою. Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.
Нещодавно у Самбірський міський відділ міліції надійшло повідомлення щодо крадіжки дитячої гойдалки з приватного подвір’я.
Правоохоронці встановили, що до скоєння крадіжки причетна 44-річна місцева жителька, яка викрадену гойдалку продала. Також працівники міліції встановили, що жінка вже була раніше судимою.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Ведеться досудове розслідування.
Фото: www.nemovlyatko.com.ua







