ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині від скиду нечистот вода у річці Тисмениця стала чорною

|

Вся поверхня річки Тисмениця в районі гідропоста є чорного кольору та з різким запахом. Це виявив вчора зранку спостерігач гідропоста “Дрогобич” Львівського регіонального центру з гідрометеорології. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.  

Комісією під головуванням начальника відділу з питань НС і ЦЗН виконкому Дрогобицької міської ради проведено обстеження місця аварії. В результаті роботи комісії встановлено, що причиною забруднення став аварійний скид комунальним підприємством “Дрогобичводоканал” неочищених вод з міських очисних споруд, розташованих на землях Раневицької сільської ради, внаслідок виникнення аварійної ситуації на напірному колекторі Ø700 ммна ділянці між КНС та очисними спорудами. Аварійна вітка колектора перекрита і тимчасово виведена з експлуатації. Для проведення аварійно-відновлювальних робіт проведено спорожнення ділянки трубопроводу. За розрахунками підприємства в річку потрапило 71,16 м3 неочищених стоків. Подача стічних вод з Дрогобича на каналізаційні очисні споруди проводиться через другу вітку напірного колектора та, частково, акумулюється в накопичувальному ставі для подальшого перекачування їх на очисні споруди.

Фахівцями СЕС взято проби води. Працівниками Львівського обласного управління водних ресурсів та Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області проводиться моніторинг стану вод річок Тисмениця та Дністер.

На 20.00 поверхня р. Тисмениця в районі гідропоста «Дрогобич» очистилася, різкий запах відсутній. Збитки встановлюються. Ситуація контрольована.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *