ОСТАННІ НОВИНИ

Священики пропагують серед студентів безалкогольне життя

|

У рамках Комплексної програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011 – 2014 роки в Львівському національному аграрному університеті вчора відбулася духовно-мистецька акція „Вставайте, ходімо” за участю тріо священиків „Новий час”. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

За дорученням керівництва Львівської обласної ради в заходів взяв участь депутат Львівської обласної ради Андрій Холявка. У своєму виступі перед студентством  він наголосив на небезпеці алкоголю, особливо для підростаючого покоління. Андрій Холявка, зокрема, сказав: „Усі тисячоліття, коли людство знайоме з алкоголем, алкоголь нікого не зробив розумнішим, здоровішим і щасливішим, але безліч людей вбив, іншим поламав життя”.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада у 2011 році затвердила Комплексну програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011–2014 роки. Заходи, які передбачені Програмою, мають профілактичну спрямованість щодо формування здорового способу життя, широку інформованість населення про шкоду від вживання алкогольних напоїв.
Фото: Львівський портал

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.