ОСТАННІ НОВИНИ

На свята через митниці Львівщини намагались провезти контрабанди на 6 млн грн

|

Під час травневих і Великодніх свят підрозділи митного оформлення Львівщини оформили 1095 вантажних митних декларацій, з яких імпортних – 703, на експорт – 274, транзитних – 118. До державного бюджету перераховано митних зборів на суму 95 млн. гривень. Про це інформує прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

Також забезпечено дотримання вимог митного законодавства щодо недопущення незаконного переміщення товарів через митний кордон України. З 1 по 7 травня працівники митних постів Львівщини та Служби боротьби з контрабандою склали 24 протоколи про порушення митних правил на суму вартості затриманих предметів 6 284 839 гривень. Серед вилученого – товари широкого вжитку, продукти харчування тощо.

Забезпеченню законності на кордоні сприяє операція «Держкордон 2013», яка започаткована Міністерством доходів і зборів у лютому цього року і триває досі. Спеціальні групи, сформовані з працівників Міндоходів, перевіряють правильність митного оформлення товарів у пунктах пропуску через державний кордон України, зокрема і у Львівській області.

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.