ОСТАННІ НОВИНИ

Садовому не дали сховатися за спідницю

|

На сесійному засіданні почали розглядати структуру виконавчих органів Львівської міськради. Як інформує кореспондент “Львівського порталу”, від самого початку слухання цього питання, стає зрозуміло, що протистояння триває.

Міський голова Андрій Садовий коротко зачитав свої пропозиції щодо нової структури, яка практично не видозмінена. Надалі, аби відповідати на всі можливі питання щодо структури, він запросив начальника юридичного управління ЛМР Гелену Пайонкевич. Однак депутати не сприйняли такої заміни відповідальності. Кілька міських обранців наголосили, що мер таким кроком просто «ховається» за плечима жінки.
Вони вимагали, аби міський голова особисто доповідав, оскільки це його виключна компетенція. Утім мер пропускав ці зауваги повз вуха. Зреагував він лише після “надцятої” заяви Яромира Самагальського.

«Доповідач з питання структури значиться міський голова, тому ми б просили з трибуни доповідати й відповідати на запитання, яких є чимало. А секретар ради мав би вести сесію й надавати слово депутатам», – заявив Самагальський.

Після цього А.Садовий змінив Г.Пайонкевич за трибуною й надалі намагається відповідати на не надто приємні зауваги міських обранців.

Реклама партнерів

Зокрема, йдеться про небажання мера визнавати впродовж тривалого часу ухвалу про розпуск виконкому, про невиконання міським головою рішень суду і таке інше.

Фото: Львівський портал  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.