ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові до 140 автобусів, пристосованих для людей з обмеженими можливостями

|

Як розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрій Білоус, на сьогодні на міських маршрутах курсує 130-140 автобусів, пристосованих для людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Ще рік тому у нас таких автобусів було 35, сьогодні на лініях ми маємо 130-140 автобусів, пристосованих для людей з обмеженими фізичними можливостям. Це низькопопідлогові автобуси, одні мають пандуси, інші можуть нахилятися до висоти бордюрного каменю. Поки ще нема інформаційних табло в автобусах. Ми зараз над цим працюємо. Це вартісна річ. Загалом, є державна програма, відповідно до якої до  2015 року на маршрутах має курсувати не менше 35% від рухомого складу автобусів, пристосованих до перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Ми зараз займаємося озвучуванням зупинок у громадському транспорті. Це буде автоматичне озвучування у автобусах, трамваях і тролейбусах.

Є перший крок – збільшення кількості низькопідлогових автобусів. Відповідно до договорів з перевізниками, вони мають щороку оновлювати 20% рухомого складу і виключно на автобуси  з низьким рівнем підлоги, а це доступ до такого транспорту осіб з обмеженими можливостями», – розповів Андрій Білоус.

Реклама партнерів

Нагадаємо, вчора у межах роботи міської комісії доступності, перевізники Львова  на пл.Ринок демонстрували  автобуси, пристосовані до перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Загалом, на міських маршрутах курсує 550 транспортних одиниць.

Фото: Львівський портал 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.