ОСТАННІ НОВИНИ

Туризм потребує серйозних вкладень - експерт

|

Як розповів учасник міжнародного туристичного форуму «Перемагай з Левом!» з Барселони Ігнасі де Делас, Барселона зараз інвестує в промоцію міста понад 40 млн євро в рік, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

 Відтак, протягом 20 років туристичний потік зріс від 1,5 млн до 13 млн осіб в рік. Міжнародний фахівець переконаний, що міста повинні вкладати значні кошти у промоцію, якщо хочуть отримувати дохід від туристичної галузі.

«Міста повинні працювати ще більше над своїми брендами. Останніми роками туристи їздять, а туристи майбутнього їздитимуть ще більше, у міста, а не у країни», – розповів під час виступу на міжнародному туристичному форум «Перемагай з Левом!» Ігнасі де Делас, заступник генерального директора Turisme de Barcelona.

Як розповів закордонний фахівець, ще 20 років тому місто Барселона передбачало на промоцію тільки 4 млн євро в рік. Зараз ця сума сягає понад 40 млн євро.

Реклама партнерів

«Ще 20 років тому туристичний потік Барселони становив тільки 1,5 млн туристів. Зараз ми маємо 13 млн туристів в рік. А все завдяки тому, що ми об’єднали зусилля бізнесу та громади. Бо не можливо розвивати місто, туристичний напрямок, без коштів. У промоцію міста треба інвестувати великі гроші, тільки тоді буде гарантований розвиток», – розповів Ігнасі де Делас. 

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.