ОСТАННІ НОВИНИ

Опозиція планує висунути узгоджених кандидатів на перевиборах

|

Опозиційні політичні сили висунуть узгоджених кандидатів у тих мажоритарних округах, на яких відбуватиметься повторне голосування з обрання народних депутатів України. Про це в ефірі “5 каналу” сказав народний депутат від БЮТ-“Батьківщина” Андрій Сенченко.

“Я впевнений, що це буде “лакмусовим папірцем” на справжню опозиційність по відношенню до цього режиму. Я думаю, що ми зуміємо висунути єдиних кандидатів”, – зазначив А.Сенченко.

Водночас кандидат у народні депутати від партії УДАР Валерій Карпунцов додав, що його політична сила готова пожертвувати своїми кандидатами під час перевиборів заради єдності опозиційних сил.

“Я сподіваюся, що вже не буде таких помилок, і всі опозиційні сили висунуть єдиних кандидатів”, – зазначив представник УДАРу.

Реклама партнерів

Нагадаємо, що центральна виборча комісія прийняла постанову про неможливість достовірного встановлення підсумків голосування і результатів виборів на виборах до Верховної Ради 2012 року в одномандатних округах № 94, 132, 194, 197, 223.

Як зауважив голова комісії Володимир Шаповал, до Центрвиборчкому надходять численні звернення суб”єктів виборчого процесу стосовно неможливості встановлення результатів виборів в округах.

“За результатами перевірок вважається неможливим встановити результати виборів у виборчих округах №94, 132, 194, 197, 223 в частині одномандатних виборчих округів”, – зазначив Шаповал.

ЦВК констатувала “неможливість встановити результати вибори в одномандатних округах 94, 132, 194, 197 224”.

Комісія також звернулася до Верховної Ради стосовно проведення повторних виборів.

Фото: Львівський портал 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.