ОСТАННІ НОВИНИ

Щороку освіту закордоном здобувають 18-20 тисяч українських студентів

|

Як повідомив на прес-конференції начальник управління міжнародного співробітництва Міносвіти Андрій Божков, “на сьогодні для навчання за кордон за лінією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щорічно виїжджає біля 18-20 тисяч студентів”.

З його слів, студенти виїжджають за кордон у рамках міжвідомчих і міжурядових угод, державної програми з навчання українських фахівців за кордоном, а також на підставі прямих договорів між вітчизняними й закордонними вищими навчальними закладами. Наразі налічується близько 4,2 тис. відповідних угод.

У свою чергу директор Державного інституту сімейної й молодіжної політики Андрій Мішин зазначив, що близько 90% українців, що виїжджають на навчання за кордон, повертаються на батьківщину.

“З тих, хто вчиться, 90% в обов`язковому порядку повертаються в Україну”, – сказав він.

Зі слів Мішина, за кордоном залишаються ті українці, які виходять заміж або одружуються, а також представники талановитої молоді, які одержали гранти й не бачать для себе перспектив подальшого розвитку в Україні.

Як повідомлялося раніше, Міносвіти розподілить студентів спеціальностей “Економіка підприємства”, “Фінанси і кредит”, “Менеджмент” Київського славістичного університету й спеціальностей “Фінанси і кредит”, “Комерційна діяльність”, “Ресторанне обслуговування” Київського економічного інституту менеджменту, ліцензії яких анульовані, між іншими університетами.

«Українські новини»

Фото: Львівський портал


 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...