ОСТАННІ НОВИНИ

У гаражі виявили «паленки» на 200 тис. грн

|

Співробітники СБУ спільно з МВС у Львівській області виявили та вилучили на території одного із гаражних кооперативів Львова понад 8540 пляшок підробленої горілки на суму понад 200 тис грн.

Як повідомили у прес-службі СБУ у Львівській області, під час проведення експертизи вилученого сурогату встановлено, що контрафактний товар не відповідає вимогам якості алкогольних напоїв і він може бути шкідливим для життя і здоров’я громадян.

Вказана контрафактна продукція виготовлена із використанням етикеток одного із лікеро-горілчаних підприємств Чернігівської області та підроблених марок акцизного збору.

У травні цього року за матеріалами СБУ органами міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України – незаконне виготовлення, зберігання, збут, або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, яке карається штрафом від п`ятисот до тисячі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі до трьох років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.

Реклама партнерів

Триває слідство.

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...