ОСТАННІ НОВИНИ

8 млн грн потрібно, аби реалізувати на Львівщині програму підтримки читання

Львівський портал

|

Проект концепції регіональної програми підтримки читання розглянуть книговидавці України під час конференції, яка проходитиме у Львові у рамках акції «Форум видавців – дітям». Після цього відповідний проект програми буде винесений для широкого обговорення. Про це «Львівському порталу» повідомила президент громадської організації «Форум видавців» Олександра Коваль.

«Я вирішила займатися регіональною програмою підтримки читання тому, що вісім років я витратила на те, щоб переконати Кабмін, Верховну Раду та відповідні міністерства в тому, що потрібна загальнонаціональна програма підтримки читання. Поки що мені це не вдалося. Я вирішила, що якщо ми це зробимо на регіональному рівні, то потім це можна буде мультиплікувати в інших областях і таким чином ми досягнемо національного ефекту», – розповіла Олександра Коваль.

Що ж стосується того, коли така програма може бути прийнята, то, за словами президента «Форуму видавців», це залежить від готовності перш за все системи освіти і бібліотечної системи, і від фінансування. «Тому що ця програма без фінансування не може здійснюватися», – наголосила О. Коваль.

За її словами, фінансування Санкт-Петербурзької програми підтримки читання становить близько 40 мільйонів рублів на рік. «Тобто фінансування регіональної програми підтримки читання мало б становити близько 8 мільйонів гривень», – сказала Олександра Коваль.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.