ОСТАННІ НОВИНИ

На ринку львівської землі небачений застій, майно трохи продають

Львівський портал

|

Криза катастрофічно вплинула на продаж львівської землі, яка фактично не продається. Як повідомив у коментарі «Львівському порталу» голова бюджетної комісії Львівської міської ради Андрій Стецьків, за перший квартал 2009 року за продаж землі у Львові у міський бюджет розвитку надійшло всього 300 тисяч гривень.
«Найгірша ситуація у Львові з бюджетом розвитку. На жаль, криза тут відчутна повною мірою. Особливо це стосується продажу землі, який сьогодні є просто нульовим. За перший квартал за продаж землі у Львові у бюджет розвитку надійшло всього 300 тисяч гривень. Це просто смішна цифра», – наголосив Андрій Стецьків.
Що ж стосується продажу міського майна, то, за словами голови бюджетної комісії, ситуація у цій сфері дещо краща. Зокрема, впродовж І кварталу цього року від продажу майна у міський бюджет розвитку надійшло 11 мільйонів гривень.
«Але сказати, що це достатньо – неправильно. Це дуже низькі відсотки. Щоправда, по продажу майна ситуація має виправитися, тому що прийнято ухвалу про приватизацію готелю «Львів». Це має бути солідна сума, бо це великий об`єкт. З іншої сторони, таких об`єктів у Львові небагато, аби надіятися, що вони принесуть нам серйозні доходи», – зазначив Андрій Стецьків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.