ОСТАННІ НОВИНИ

Аптекарі знову пікетують обласну раду

Львівський портал

|

Понад півсотні працівників комунальних аптек Львівщини сьогодні пікетують Львівську обласну раду, де розпочалося сесійне засідання. Вони протестують проти прийняття Концепція реорганізації аптек. Як зазначили протестувальники у коментарі «Львівському порталу», Концепцією передбачено позбавлення статусу юридичних осіб і об`єднання аптечних закладів під один юридичний рахунок і під одного керівника. 

Аптекарі прийшли під стіни облради у білих халатах та з плакатами «Ні -рейдерству комунальних аптек!», «Не руйнуйте сільську аптечну мережу!», «Геть брудні руки від білих халатів!»

Наразі у порядку денному немає питання про згадану концепцію, однак працівники аптек кажуть, що їм стало відомо про наміри внести його як додаткове і сьогодні ж провести його прийняття. Вони стверджують, що представники профільної комісії облради наполегливо «просувають» це питання вже впродовж півтори року, оскільки «справа впирається у приміщення аптек». «Уже все розпродали, тепер хочуть ще аптеки прихопити. Якщо це питання пройде, то поняття «класична аптека» зникне. Усі аптеки, що відкриваються впродовж останніх років функціонують як магазини, у них продають лише готові лікарські препарати. Рецептурні відділи залишилися лише у поодиноких аптеках», – зазначила одна із пікетниць.

Нагадаємо, згідно з концепцією, яку розробили депутатські комісії Львівської обласної ради, заплановано ліквідувати юридичний статус комунальних аптек області. Концепція передбачає, що 46 прибуткових аптек приєднають до державного комунального підприємства «Обласний аптечний склад», який перебуває на стадії банкрутства.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.