ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий до Києва не поїхав. Сеник збрехав?

|

Запланований на сьогодні розгляд Львівською обласною радою питання про стан підготовки проектів та затвердження програм до проведення у місті Львові фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року було перенесено на 26 лютого. За словами голови облради Мирослава Сеника, зроблено це було через те, що міський голова Львова Андрій Садовий перебуває сьогодні у Києві на нараді у першого віце-прем’єра Івана Васюника.

Фракція «Свобода» наполягала на розгляді питання «Євро0-2012» сьогодні, 19 лютого, однак Мирослав Сеник зазначив, що крім Садового у Києві на нараді перебувають керівники усіх профільних управлінь Львівської міськради та ЛОР.

Між тим, як повідомили «Львівському порталу» у прес-службі Львівської міської ради, Андрій Садовий перебуває у Львові, і на сьогодні, зокрема, запланована його зустріч із послом США в Україні Вільямом Тейлором.

Залишається припустити одне з двох: або голову обласної ради неправильно інформували, або Мирослав Сеник банально збрехав колегам-депутатам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *