ОСТАННІ НОВИНИ

Розгляд позовів Шухевича та Губки призначено на 27 лютого

|

Розгляд позовів політв’язнів Юрія Шухевича та Івана Губки по суті відбудеться 27 лютого, передає кореспондент «Львівського порталу». Так було вирішено під час сьогоднішнього попереднього засідання у Франківському районному суді Львова.

Причому, суд задовольнив клопотання про те, аби об’єднати обидва позови і проводити їх розгляд спільно.

Натомість представники органів державної влади подали клопотання про те, щоби долучити до участі у розгляді справи представника міського фінансового управління.

Як уже повідомлялося, два політв’язні звернулися із позовами до суду на державу Україна, з вимогою виплатити їм компенсацію за перебування в радянських тюрмах і таборах, як це передбачено відповідним законом України, – одна мінімальна зарплата за кожен місяць перебування в ув’язненні.

Позивачі стверджують, що уряд свого часу змінив своїм рішенням суму виплат, встановивши її на рівні 7,5 грн. за кожен місяць ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *