ОСТАННІ НОВИНИ

«Свободівець» Павлюк назвав Олійника «хамом»

|

Голова фракції ВО «Свобода» Львівської міської ради Василь Павлюк назвав голову Львівської ОДА Петра Олійника «хамом». «Щойно Олійник принизив весь депутатський корпус міської ради», – заявив він, вийшовши з кабінету міського голови, де проходить нарада лідерів політичних партій, що прибули до Львова, щоб узгодити питання тарифів на теплопостачання. Повідомляє з місця події кореспондент «Львівського порталу».

«Ми попросили, щоб нас поважали і знову розпочати роботу сесії, але Олійник у грубій формі відповів, що нарада триватиме доти, доки учасники не домовляться. Це неповага. Такого не було навіть 15 років тому. Це не демократія», – сказав Василь Павлюк.

За його словами, депутати очікували на прибуття партійних лідерів у сесійній залі і готові були вислухати позиції всіх. Відтак прийняли рішення, що тарифне питання розглядатиметься о 12 годині. Проте досі сесія не розпочала свою роботу, оскільки нарада в кабінеті міського голови триває вже майже годину.

До кабінету мера зайшли, окрім Павлюка, також голови фракцій УНП і «Пори», з проханням розблокувати роботу. До цього часу на нараді були присутні тільки голови фракцій «Наша Україна» і БЮТу міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.