ОСТАННІ НОВИНИ

Помер Юрій Рудавський

|


Сьогодні уночі помер ректор НУ “Львівська політехніка, професор Юрій Рудавський. Про це “Львівському порталу” повідомили у Львівській обласній держадміністрації. 10 квітня йому мало виповнитися 60 років.

Народився Ю. К. Рудавський 10 квітня 1947р. у Львові в сім`ї лікаря. У 1965р. поступив на фізичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка, який закінчив з відзнакою у 1970р.. Цього ж року розпочав наукову роботу під керівництвом академіка НАН України І. Р. Юхновського, навчаючись в аспірантурі на кафедрі теоретичної фізики університету, а пізніше працюючи у Львівському відділенні Інституту теоретичної фізики АН УРСР.

У 1977р. захистив кандидатську Дослідження моделі Ізінга методом колективних змінних“., а у 1986 р. – докторську Статистична теорія регулярних і структурно невпорядкованих систем у методі функціонального інтегруваннядисертації за спеціальністю Теоретична і математична фізика“.

У 1987р. пройшов за конкурсом на посаду професора кафедри вищої математики Львівського політехнічного інституту, з 1988р. – завідувач цієї кафедри. У 1992р. переважною більшістю голосів загальних зборів трудового колективу обраний ректором Львівського політехнічного інституту перейменованого в 1994 р. у Державний університет Львівська політехніка“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.