ОСТАННІ НОВИНИ

Олійник окреслив перед Морозом проблеми області

|

Під час наради з представниками органів місцевого самоврядування за участі голови Верховної Ради України Олександра Мороза голова Львівської ОДА Петро Олійник окреслив проблеми, вирішення яких буде важливим для подальшого розвитку економіки області. Як повідомляє кореспондент «Львівського порталу», серед найбільших проблем чільник області назвав проблеми гірничої хімії. Пан Олійник зауважив, що на вирішення цих проблем у Стебнику, зокрема, потрібно 5-7 мільйонів гривень, а у бюджеті на все передбачено 21 млн. грн. «Йдеться не лише про екологічну проблему, але й про подальше функціонування курорту «Трускавець», – зазначив він.

Петро Олійник також наголосив на важливості розвитку транскордонної співпраці, розширенні мережі митних переходів та розбудові доріг у області. Він сподівається, що на розвиток європейського транспортного кордону №5 область отримає 300 мільйонів гривень.

За словами голови ЛОДА, область хвилює формування бюджету, зокрема, розмір заробітної плати. Так, за його словами, наступного року заробітна плата провідного спеціаліста за попередніми розрахунками може становити всього лиш 500 гривень при прожитковому мінімумі 520 гривень. «Це є пряма дорога до корупції», – сказав він.

Петро Олійник завернув увагу на діяльність монополістів у державі та області зокрема. Так, газо-нафто-видобувальні компанії, які на Львівщині видобувають енергетичні ресурси, залишають області лише проблеми, бо всі податки та фінанси йдуть до Києва, оскільки ці компанії зареєстровані там.

Він сказав, що окрім іншого існує проблема браку 170 млн. гривень на лінії області по захищених статтях: зарплата, здоров’я, освіта тощо. Він вважає, що ВРУ має прийняти закон про стимулювання надходжень до місцевих бюджетів, згідно з яким місцеві бюджети, які перевиконують план з надходження до загального бюджету мали б право залишати собі більше коштів, аніж це є передбачено зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...