ОСТАННІ НОВИНИ

Відмова „Нашій Україні” у видачі підписних листів – боязнь її участі у виборах – Олійник

|

Керівник політичної ради блоку „Наша Україна” у Львівській області Петро Олійник переконаний, що відмова обласної територіальної виборчої комісії блоку „Наша Україна” у видачі підписних листів – це боязнь її участі у виборах. Про це сам Олійник повідомив у коментарі „Львівському порталу”.

„Зараз іде відпрацювання всіх юридичних норм. Є час і рішення буде прийнято. Я думаю, що всі розумні люди розуміють, про що йде мова”, – сказав Петро Олійник.

Нагадаємо, що вчора обласна територіальна виборча комісія відмовила “Нашій Україні” у видачі підписних листів через проблеми з обласним осередком УРП “Собор”.

Проблема полягає у тому, що зараз у Львівській області є дві організації під назвою “УРП “Собор”. Та, що увійшла до блоку “Наша Україна”, була зареєстрована в обласному управлінні юстиції 26 грудня, тоді як рішення про створення блоку було прийняте раніше 11 грудня, а відтак, на момент створення блоку такої організації не існувало.

Врешті, з цього приводу УРП “Собор” Лук’яненка неодноразово пікетувало обласне управління юстиції і подавало до суду. На кінець лютого призначений судовий розгляд цієї справи по суті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *