ОСТАННІ НОВИНИ

Міський голова почувається добре

|

Мер Львова Любомир Буняк, який учора оголосив про початок голодування наразі почувається нормально. „Почуваю себе задовільно, але вже є деякі симптоми втоми, відчувається, що це не проста справа” – зазначив він у коментарі „Львівському порталу”.

Нагадаємо, учора Любомир Буняк на знак протесту і непримирення із чинною системою судочинства у місті Львові та області оголосив голодування. Він заявив, що хоче ще раз привернути увагу вищого керівництва держави та громадськості до ситуації, яка склалася у Львові із здійсненням правосуддя. Буняк вимагав скерувати до Львова повноважну комісію для перевірки суддів, а також вжити заходи щодо недопущення в подальшому порушення норм права при здійсненні судочинства. При виявленні фактів порушення законодавства він вимагає притягнути винних до відповідальності.


Водночас, Л. Буняк у цій заячві вимагає переглянути судові справи за його участі починаючи з рішень першої інстанції у присутності представників міжнародних правозахисних організацій.


Л. Буняк виступає відповідачем у чотирьох судових справах з позовами журналіста „Експресу” Богдана Куфрика, за позовом газети „Експрес”, за позовом народного депутата Олекси Гудими та за позовом нардепа Ярослава Кендзьора. Загальна сума, яку міський голова мав би сплатити відповідно до рішень судів – 100 тисяч гривень, проте мер стверджує, що він невинен і подає апеляції на ці рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.