ОСТАННІ НОВИНИ

Судове засідання по дитячому майданчику на Карпинця знову не відбулося

|

Судове засідання у Франківському районному суді Львова за позовом першого секретаря ЛОК СПУ Євгена Таліпова щодо забудови дитячого майданчика на вулиці Карпинця, 6, яке було призначене на сьогодні, не відбулося. Як повідомила „Львівський портал” мешканка будинку №6 Анна Сидюкіна, судове засідання перенесено через неявку двох відповідачів.


За попередніми прогнозами судове засідання має відбутися за два тижні, щоправда не виключено, що до цього часу між відповідачами та мекшканцями будинку по вулиці Карпинця буде підписано мирову угоду.

Нагадаємо, попереднє судове засідання, яке мали повести 23 травня, не відбулося також через неявку відповідача. Є.Таліпов зазначав, що на час судового розгляду діє мораторій на забудову площі спірного дитячого майданчика.


12 квітня мешканці будинків №6 та №17 на вул. Карпинця разом із соціалістами Львівщини відновили дитячий майданчик, який існував на цьому місці понад 40 років. Наступного дня відновлений майданчик знищили будівельники, які мали намір розпочати будівництво на цьому місці За словами Є.Таліпова, майданчик був зруйнований з наказу директора ТзОВ «ГОВОР» О.Харачка, який начебто викупив земельну ділянку, на якій розміщується майданчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.