ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській області за добу трапилося 17 пожеж сухої трави

Соломія Головіна

|

У Львівській області минулої доби, 22 квітня, зареєстрували 17 пожеж сухої трави. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС у Львівській області.

 

Як наголошують рятувальники, мешканці області продовжують спалювати суху траву на присадибних ділянках, дачах, а також під час відпочинку в лісопаркових зонах.

Протягом минулої доби вогнеборці здійснили 17 виїздів на пожежі сухої трави загальною площею понад 3 га.

Так, зокрема вогнеборці боролись із пожежами сухої трави у таких районах: Сокальському, Пустомитівському, Камянка-Бузькому, Дрогобицькому, Жовківському, Перемишлянському, Яворівському, Мостиському, Миколаївському, Старосамбірському, а також у містах: Борислав та Самбір.

Головне управління ДСНС України у Львівській області вкотре нагадує про заборону спалювання сухостою. Крім того, відповідно до законодавства України, за такі дії передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна.

Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада підтримала законопроєкт 2339, який посилює відповідальність за спалювання сухої рослинності в екосистемах України: для палії сухої трави штрафи підвищено у 18 разів. Закон передбачає збільшити штрафи від 30 600 грн до 61 200 грн. Через декілька днів президент Володимир Зеленський підписав документ.

Як повідомляв Львівський портал, нещодавно через підпали у парку «Знесіння» у Львові вигоріло 4 га заповідної зони.

У 2019 році пожежі сухостою на Львівщині завдали збитків довкіллю щонайменше на 13 мільйонів гривень.

Про те, які жахливі наслідки несе спалювання сухої трави, читайте за цим посиланням.

Фото: ДСНС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *