Команда важкоатлеток зі Львівщини виборола «бронзу» на чемпіонаті України

Юлія Шпак

|

У Коломиї, 7-11 серпня, відбувся чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Загалом у чемпіонаті брали участь  команди жінок із 18 областей України.  Жіноча збірна команда Львівської області виборола III загальнокомандне місце, випередивши сильні команди з інших регіонів. Про це Львівському порталу повідомили  в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

У скарбничці наших важкоатлеток – 261,5 очок. Перемогу здобули важкоатлетки з Харківщини (568,5 оч.), а друге місце у донеччан (427 оч).

Призерками змагань в особистій першості стали дві спортсменки Львівщини. Зокрема, багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань, майстер спорту Діана Нагорнюк у ваговій категорії до 90 кг – посіла 2 сходинку п’єдисталу. Несподівано також третьою стала молода спортсменка Маргарита Закашевська у важкій ваговій категорії.