ОСТАННІ НОВИНИ

У сміттєвого департаменту Львівської міськради з’явився в.о. директора

Катерина Родак

|

Сьогодні під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий представив призначеного на посаду заступника директора департаменту – начальника управління розвитку системи поводження з відходами департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради Сергія Сала, на якого покладено виконання обов’язків директора департаменту з питань поводження з відходами ЛМР.

«Я підтримав пропозицію Сергія Богдановича Бабака, щоб ми на Сергія Сала поклали обов’язки керівника департаменту поводження з ТПВ. Враховуючи, що в нас там є вакансія і дуже багато є роботи, треба фахово до всього підходити. Тому, пане Сало, ця ділянка для вас не є новою, ведіть її якісно, бо це важне для міста Львова», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, раніше на посаді керівника департаменту перебував Іван Рудницький – депутат Львівської міськради від БПП «Солідарність».

Біографічна довідка

Сало Сергій Андрійович – народився 30.07.1982 в с. Лавриків, Жовківського району Львівської області.

З 1999 по 2004 роки навчався у Національному університеті «Львівська політехніка» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Теплоенергетика» та здобув кваліфікацію магістра з енергетики.

З липня 2005 до січня 2007 – працював на посаді інженера, спеціаліста 1-ої категорії відділу експлуатації житлового фонду управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради.

З січня 2007 – головний спеціаліст, інженер відділу комунального господарства управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури.

З листопада 2007 до липня 2009 – головний спеціаліст, інженер відділу експлуатації житлового фонду управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури.

У період 2009-2011 працював у Державній житлово-комунальній інспекції у Львівській області на посадах : головного державного інспектора сектору державного нагляду та контролю у сфері житлового господарства, завідувача сектора державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства.

З липня 2011 по січень 2012 працював на посаді головного спеціаліста відділу контрольно-ревізійних перевірок Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг у Львівській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

В період з листопада 2012 до листопада 2014 працював на посаді заступника начальника управління – начальника відділу контрольно-ревізійних перевірок Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг у Львівській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

З березня 2015 – начальник відділу комунального господарства управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

З грудня 2016 – виконував обов’язки начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради

З 08.09.2017 – призначено на посаду заступника директора департаменту – начальника управління розвитку системи поводження з відходами департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради та покладено виконання обов’язків директора департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...