ОСТАННІ НОВИНИ

Водіям вантажівок на Львівщині нагадують про обмеження руху в спеку

|

На автодорогах Львівщини в літній період запроваджено обмеження руху великовагового транспорту в денний час доби. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Відповідно до Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та інших нормативних документів, на виконання Окремого доручення голови Державного агентства автомобільних доріг України від 16.05.2017р. № 146-ОД, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди проїзд територією Львівської області дорогами державного та місцевого значення великовагового автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн у денний час доби з 10.00. до 22.00 у разі підвищення температури повітря понад +28оС.

Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються, та ті, які використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

Зважаючи на вище наведене, Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається  до водіїв та авто перевізників щодо недопущення руху великовагового транспорту в період підвищеної температури повітря більш ніж +28оС, з метою запобігання руйнування дорожнього полотна та збереження дорожньої інфраструктури, що потребує значних матеріальних затрат по її відновленню.

Нагадуємо, в літній період  на дорогах області діє 51 пункт відстою великовантажного транспорту. Пам’ятка для водіїв додається.

Фото: ЗІК

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...