ОСТАННІ НОВИНИ

Росіян впускатимуть в Україну лише за біометричними паспортами

|

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що у росіян братимуть біометричні ідентифікаційні ознаки на в’їзді до України. Він виступив за відповідне переобладнання прикордонних пунктів.

Як пише DW, секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов заявив про необхідність встановлення в пунктах пропуску на українському кордоні додаткового обладнання для запровадження в’їзду громадян РФ в Україну лише за біометричними паспортами. Про це Турчинов заявив у суботу, 24 червня, під час візиту до прикордонного пункту в Харківській області.

“Тут починається кордон цивілізованої Європи”, – наводить його слова сайт РНБО. Турчинов зазначив, що більш жорсткі вимоги в’їзду для росіян – лише тимчасовий захід до введення візового режиму з Росією. Він додав, що триває робота над тим, щоб під час перетину кордону громадянами РФ можна було зчитувати у них біометричні ідентифікаційні ознаки – відбитки пальців чи сітківку ока. Турчинов висловив надію, що уряд виділить відповідне фінансування.

“Керівництво прикордонників доповіло секретареві РНБО про підготовку до забезпечення перетину українського кордону громадянами РФ лише з міжнародними біометричними паспортами, а також про технічне забезпечення їх ідентифікації (взяття відбитків пальців)”, – говориться у повідомленні РНБО.

“Те, що у багатьох росіян немає біометричних паспортів, – їхні питання (…) Ми повинні надійно захищати кордон”, – цитує Турчинова агенція новин “Інтерфакс-Україна”.

Нагадаємо, у травні прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував ідею запровадження Україною візового режиму для Росії. За його словами, це принесе величезну шкоду Україні. При цьому Пєсков вказав на “принцип взаємності”.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...