ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині у державну власність повернули майже шість гектарів землі

|

У Пустомитівському районі у державну власність повернуто земельну ділянку загальною площею 5,8 га. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

5 квітня 2006 року між Пустомитівською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки площею 5,8 га для вирощування сільськогосподарської продукції, що розташована на території Пустомитівської міської ради за межами населеного пункту.

В подальшому, 7 квітня 2016 року між вказаними сторонами укладено угоду про припинення дії цього договору оренди землі.

Згідно з актом приймання-передачі земельної ділянки державної власності від 12.04.2016 суб’єкт господарювання передав вказану земельну ділянку площею 5,8 Пустомитівській райдержадміністрації. Однак, фактично зазначену земельну ділянку повернуто не було.

Відтак, завдяки активній позиції прокуратури в суді 13 червня 2017 року рішенням господарського суду Львівської області позов заступника керівника Львівської місцевої прокуратури №3 в інтересах Пустомитівської районної державної адміністрації, поданий до товариства з обмеженою відповідальністю про повернення земельної ділянки, задоволено повністю.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...