ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський оператор, що незаконно зняв скандальний сюжет для Russia Today, написав заяву на звільнення

|

Львівський оператор ТРК «Україна» Василь Скопик, що знімав маніпулятивний сюжет для російського телеканалу, заявляє, що не знав, що його відео потрапить на Russia Today і написав заяву про звільнення з «Україна». Про це Скопик повідомив в коментарі УП, передає Львівський портал.

«Я надав всю вичерпну інформацію разом з відзнятим матеріалом службі розслідувань (телеканалу «Україна» – ред.). Я добровільно написав заяву на звільнення, бо прекрасно розумію (як би цинічно це для вас не звучало), що репутація та самоповага безцінні. Я персонально зателефонував людям на митниці, що допомагали мені під час проведення зйомки і просив вибачення. Те саме зробив з дирекцією каналу», – повідомив Скопик.

«Мені страшенно соромно і боляче за свій вчинок. Але зрозумійте…я оператор. Знімаю 14 років. Знімаю для всіх. Знімав для Ройтерс, BBC, Дойче Веллє, для цілої низки українських каналів. Приходжу на студію зливаю на фекс.нет і віддаю посилання. Все. Що далі відбувається з цим матеріалом я не цікавлюсь», – розповів він.

На питання, хто запропонував зробити матеріал, він відповів, що працює з Трофімовою близько року.

«За цей час вона проявила себе порядною людиною. Достойна оплата. Професійний рівень. З нею я робив сюжети про діток, шахматні турніри, проекти про переселенців у Львові. Це була цікава робота. Я не монтував. А просто зливав сире відео на флешку або на файлообмінники. В цю злощасну зйомку було все як завжди», – повідомив він.

У свою чергу Трофімова в коментарі повідомила, що «написала запит на телеканал (РТ)».

«Чекаю на відповідь, як у них опинилося наше відео», – сказала вона.

Фото: PRпортал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...