ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія зі світовим ім'ям припинила вивіз сміття зі Львова

|

Станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 401 контейнерного майданчика житлового фонду. Це 32% від загальної кількості. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Сьогодні зранку відбулась нарада у міського голови Львова з перевізниками. Під час наради озвучено інформацію, що станом на ранок в місті загалом на землі перебуває 6300 тонн сміття – це і на майданчиках, і на перевантажувальних станціях.

«Ситуація із вивезенням сміття з міста є критичною. За останній час кожного дня не вдається вивести ТПВ з більше як 400 майданчиків. А це більше 30% від загальної кількості.

Станом на сьогодні 6300 тонн сміття маємо на землі. Велика кількість сміття залишається на перевантажувальних станціях.

Згідно з меморандумом, кожного дня можемо вивозити лише 90 тонн ТПВ на полігони міст області. Адже співпрацюємо лише з 4 містами, замість 16, які підписали меморандум. Тому, перевізники не мають куди вивозити ТПВ.

Перевізник АВЕ припинив вивозити сміття в деяких ЛКП у 2 районах міста, бо немає куди його везти», – повідомили в управлінні інженерного господарства.

Станом на сьогодні сміття не вивезено: у Залізничному районі – з 12 майданчиків, у Сихівському – з 182, у Франківському – з 72, у Шевченківському – з 130, у Личаківському – з 5.

Також сміття не вивезено із 2 контейнерних майданчиків закладів охорони здоров’я та 8 майданчиків закладів освіти. Не вивезено сміття із 10 контейнерних майданчиків підприємств (супермаркетів) та 4 майданчиків, розміщених на ринках.

Повністю очищені від сміття контейнерні майданчики Галицького району.

Нагадаємо, загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...