ОСТАННІ НОВИНИ

Утилізовувати фільтрат на Грибовицькому полігоні почнуть цього літа

|

Улітку на Грибовицькому сміттєзвалища розпочнуть утилізовувати фільтрати. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

За його словами, утилізовувати фільтрати будуть в посиленому режимі.

«Проведено дослідження обсягів фільтратів, які є на полігоні, опрацьований досвід в Україні та закордоном і цілий ряд методів утилізації інфільтратів. Можу зразу сказати, що в Україні немає ніякого досвіду в цій сфері. Але ми вже маємо бачення, як максимально швидко утилізувати інфільтрати, тому, думаю, це буде реалізовано. З серпня-вересня ми почнемо у посиленому режимі утилізувати фільтрати», – цитує посадовця прес-службі міськради Львова.

«На частині, де стався зсув, ми замовляли дослідження, тіло полігону продовжує рухатись і ми замовили проект, опрацьовуємо невідкладні заходи у частині зсуву полігону. Над цим працює зараз французька фірма «Еджіс». За декілька місяців буде проект, який можна подавати на експертизу на отримання дозволу на упорядкування цієї частини ділянки», – зазначив С. Бабак.

«Ми очікуємо від французької фірми, яка займається проектом загальної рекультивації, подання на те, щоб замовити виконання 20-ти пілотних свердловин по біогазу, щоб зрозуміти скільки газу є в тілі полігону. По-перше, це дасть змогу оцінити небезпеку з точки зору біогазу; по-друге, ці свердловини будуть використані при загальній системі рекультивації полігону», – резюмував чиновник.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...