ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на презентацію Стратегії розвитку Львова 2025

|

У четвер, 18 травня, пройде презентація комплексної стратегії розвитку Львова 2025. Захід розпочнеться о 18.30 у Лекторії Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2а). Організатори запрошують на подію всіх охочих львів’ян. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Подію організовує Інститут лідерства та управління Українського католицького університету спільно з аналітичним центром «Інститут міста». Спікерами події стануть директор аналітичного центру «Інститут міста» Олександр Кобзарев, члени Несторівської групи Євген Глібовицький та Володимир Воробей, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Стратегію розробляли аналітичний центр «Інститут міста», представники Унівської групи та представники Львівської міської ради. Презентацію розробки та втілення комплексної стратегії Львова модеруватиме директорка Інституту лідерства та управління УКУ Наталя Бордун.

«Для містян важливо буде взнати можливості та перспективи залучення громади до впровадження різних сфер розвитку міста. Чекаємо львів’ян 18 травня на обговоренні, адже стратегія розвитку міста полягає в розвитку кожного з нас», – закликають організатори заходу.

Контактна особа заходу – Олена Тверда, менеджерка зв’язків з громадськістю,  тел. 097-272-17-39.

Фото: Твоє Місто

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...