ОСТАННІ НОВИНИ

Водій львівської маршрутки, який приголомшив мережу, отримав подяку

|

Водій міського автобуса Мирослав Гадуп’як, який працює на маршруті №51, отримав подяку від міста за сумлінну працю й доброзичливе ставлення до пасажирів. Нещодавно його вчинок вразив мережу – водій не рушив від зупинки, поки у переповненій маршрутці пасажири не поступилися місцем вагітній жінці. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі перевізника «Успіх БМ».

«Такі випадки бувають дуже часто, і мені самому дуже не подобається, коли жінка у маршрутці стоїть, тримає дитину на руках, а хтось у цей час спокійно сидить», – ділиться 39-річний Мирослав Гадуп’як, який вісім років працює водієм громадського транспорту.

Іноді на прохання поступитися місцем люди реагують зухвало та навіть агресивно, зізнається водій.

«У мене були випадки, коли чоловік відмовлявся поступитися місцем, бо «що, та дитина на руках так багато важить?». Але на моє зауваження відреагував і місце таки уступив. Була й жінка, яка погрожувала мені, що я не буду більше працювати, бо не маю права піднімати її. Я тоді пояснив, що місце, яке вона зайняла, призначене для інвалідів та пасажирів з дітьми, а не для молодих, які сидять в навушниках і просто не бачать нічого», – розповідає Мирослав Гадуп’як.

«Працювати з людьми дуже тяжко. І ситуації бувають різні, одна на іншу не схожі. Був випадок, коли стояв тато з дитиною, тоді я п’ять хвилин не рушав, поки йому місцем не поступилися», – коментує водій.

Також Мирослав Гадуп’як зауважує, що пасажири з дітьми можуть травмуватися під час руху автобуса, але не всі це розуміють.

«Якщо жінка тримає дитину на руках, то вона може не втриматися і впасти разом з дитиною. Адже ситуації на дорозі можуть бути різні, і навіть аварійні, коли потрібно різко загальмувати. Тому я вважаю, що поступатися такому пасажирові місцем – це перш за все безпека руху. А по-друге, це людяне і чуйне ставлення до пасажирів з дітьми і вагітних», – наголошує водій.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...