ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська прокуратура судиться з посадовцями, що невчасно подали декларації

|

Посадовцям доведеться відповісти за порушення вимог фінансового контролю та несвоєчасне подання декларацій. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

За участі прокуратури Львівської області судом апеляційної інстанції залишено в силі рішення Сихівського районного суду міста Львова, яким визнано винним слідчого органів поліції за порушення вимог фінансового контролю та несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме за ч.1 ст.172-6 КУпАП.

Зокрема, вказаний службовець, обіймаючи посаду слідчого поліції, не подав в термін до 30.10.2016 електронну декларацію за 2015 рік, як це передбачено вимогами Закону України «Про запобігання корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції. За наслідками судового розгляду на нього накладено штраф.

Зазначимо, що загалом упродовж поточного року судами області за порушення вимог фінансового контролю визнано винними 3 колишніх посадовців Львівської обласної державної адміністрації, а також 2 колишніх слідчих органів поліції.

Крім того, тривають судові розгляди адміністративних справ відносно двох звільнених з посад суддів та одного начальника відділу виконавчої служби органів юстиції області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...