ОСТАННІ НОВИНИ

Львів обзавівся новими маршрутками і тролейбусами

|

ЛКП «Львівелектротранс» отримало 3 з 5 нових тролейбусів львівського виробництва. Також ЛК АТП-1 отримало 16 з 20 малогабаритних низькопідлогових автобусів Ataman. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

ataman

Нову техніку сьогодні оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми починаємо отримувати нові тролейбуси і нові автобуси. Хочу анонсувати, що в проміжку грудень-січень-лютий ми маємо отримати 55 нових автобусів «Електрон», 20 автобусів «Богдан» – 16 вже є у Львові на реєстрації і 5 тролейбусів – 3 з них вже є у депо. Це фактично вже є 80 одиниць нового сучасного громадського транспорту, які, звичайно, вплинуть і на комфорт, і на якість перевезення .

Наступний етап – це співпраця з Європейським інвестиційним банком в плані закупівлі нових одиниць громадського транспорту. І тут, звичайно, пріоритетом буде електротранспорт. Ми плануємо закупити ще до 9 нових низькопідлогових трамваїв, і, я думаю, будемо робити певний ухил в сторону довгих трамваїв, тому що сполучення «Сихів-центр» показує нехватку в часи-пік довгих трамваїв. Звичайно, що нові тролейбуси будемо закупляти. І, я думаю, будемо брати ще електробуси», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, планується, що нові тролейбуси курсуватимуть на маршруті №9, який з’єднуватиме новий термінал з центральною частиною міста.

«Автобуси Ataman хочемо поставити на маршрут №9, який плануємо відновити, та на інші маршрути нашого комунального підприємства», – сказав Віктор Щир.

Він також  нагадав, що вартість автобуса Ataman складає 1 млн 800 тис. грн, тролейбуса «Електрон» – близько 6 млн грн, великий автобус «Електрон» – понад 4 млн грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...