ОСТАННІ НОВИНИ

У Харкові вчителька намагалась продати свою ученицю за 10 тисяч доларів

|

У Харкові вчителька намагалася продати 13-річну ученицю за 10000 доларів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає кореспондент Львівського порталу.

1

За словами міністра, учора, 21 листопада, правоохоронцям вдалося завершити 40-місячну операцію із запобігання цього злочину.

«Це нелюдь … її зловили, але вона спокійна .. вона з моєї рідної Харківщини .. і навіть не дуже збентежена, а що мовляв такого особливого .. Вона Громадянка України, 52 роки їй, викладач української мови та літератури спецінтернату для важких підлітків в Харківській області. Вона намагалася продати свою ученицю за 10 тисяч доларів. Підбирала покупця, торгувалася .. Також пропонувала привести дівчинку в вказане місце і посадити в машину до покупця. Коли покупець поцікавився здоров’ям дитини, натякаючи, що мова йде про вилучення органів – за 1000 гривень принесла фотографії дівчинки і медичну карту … Сьогодні співробітники поліції Харківської області завершили 4-місячну операцію по запобіганню злочину»,- написав він.

2

Злочин – частина 2 ст. 149 КК України – продаж, інша оплатна передача людини з метою сексуальної експлуатації, використання в порнобізнесі, втягнення у злочинну діяльність, залучення в боргову кабалу, усиновлення (удочеріння) в комерційних цілях, використання в збройних конфліктах, експлуатації її праці, вчинені щодо неповнолітнього.

3

«Галина Іванівна майже рік розробляла свій “бізнес-план” з продажу 13-річної землячки. Вона визначили дівчинку з неблагополучної сім’ї в свій інтернат, підшукувала покупця, передавала документи. «Взяли» продавщицю «на гарячому» – коли вона вивела дитини за територію інтернату, привела дівчинку до «покупцям» і взяла гроші», – повідомив Аваков.

За його інформацією, поліцейські отримали інформацію про намір «педагога» 4 місяці тому, відразу відкрили виробництво і почали оперативний контроль і негласну охорону дитини.

«Зараз затримана допитується слідчими і чекає суду щодо визначення запобіжного заходу. Я, як людина, як батько, вважаю, що за подібні злочини нелюдь повинна отримати довічне. Але інкримінована стаття передбачає від 3 до 12 років позбавлення волі. Я, як міністр внутрішніх справ, очікую, що поліція і всі відповідні органи проведуть ретельне розслідування цієї історії і взагалі умов життя і навчання дітей в цьому інтернаті. Страшно, що така стаття є в Кримінальному Кодексі України. Ще страшніше, що вона застосовується. А вже коли застосовується щодо викладача, педагога, багато років працював з підлітками …Слідство і суд над мерзотницю буде під постійним моїм контролем.І сподіваюся, що більше ніхто і ніколи не образить цю дитину!», – резюмував міністр.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...