Спортсмени Львівщини взяли дві «бронзи» Чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

|

Легкоатлети Львівщини вибороли дві бронзові медалі Чемпіонату України з кросу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

Нещодавно у місті Біла Церква на Київщині завершився Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу в різних вікових категоріях, в якому взяла участь і збірна команда Львівської області. Кращими серед кросменів Львівщини виявилися Ірина Племянник (тренери Сташків М.В., Єретик В.Ю.), яка на дистанції 4 км серед юніорок з результатом 15:04 здобула бронзову нагороду та Богдан-Іван Городиський (тренери Сташків М.В., Хіміон Т.В.), котрий на дистанції 8 км виборов ще одну бронзову нагороду.

Обоє спортсменів будуть представляти збірну команду України на Чемпіонаті Європи з кросу, що відбудеться 11 грудня цього року в місті Чіа (Італія).

Результати інших представників Львівщини:

Желем Ігор 6 км

юніори 1997-1998 р. н.

4 місце 0:19:41 тренер Свищ Я.С.
Гнатюк Олександр 5 місце 0:19:54 тренери Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Єретик В.Ю.