ОСТАННІ НОВИНИ

Агровиробники – найдисциплінованіші авто перевізники Львівської області

|

Найбільш дисциплінованими автоперевізниками у Львівській області є виробники сільськогосподарської продукції. Саме агровиробники найсумлінніше дотримуються регламентів і правил перевезення дорогами загального користування, зокрема виконують зобов’язання Меморандуму про співпрацю в організації великотоннажних перевезень сільськогосподарської продукції у Львівській області. Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз, передає Львівський портал.

агровиробники

Як приклад Наталія Хмиз наводить роботу інспекторів управління Укртрансінспекції у Львівській області, які лише упродовж одного дня перевірили на ваговому комплексі 60 зерновозів. Жодна із цих машин не перевищила дозволених норм щодо загальної маси. Лише в одному випадку зафіксували перевантаження через нерівномірність розподілу вантажу.

Зазначимо, Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо організації перевезень сільськогосподарської продукції автошляхами загального користування Львівської області укладений між Львівською обласною державною адміністрацією та великими сільськогосподарськими підприємствами 1 жовтня 2015 року. Він спрямований на запобігання руйнації автомобільних доріг загального користування, підтримання їх у належному експлуатаційному стані та ефективного використання автомобільного транспорту для перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції, недопущення втрат вирощеного урожаю.

Загалом за минулий тиждень інспектори перевірили 589 великовагових транспортних засобів, з яких у шістнадцяти випадках зафіксували порушення.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...