ОСТАННІ НОВИНИ

Нардепи закликають Садового скасувати космічний земельний податок для бронетанкового заводу

|

Народні депутати з Львівщини вимагають від місцевої влади скасування земельного податку для оборонних  підприємств області. Про це сьогодні, 3 серпня, на прес-конференції у Львові заявив народний депутат України Ігор Васюник, передає кореспондент Львівського порталу.

DSC_4987

Після вчорашнього візиту на державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» нардепи Михайло Бондар та Ігор Васюник були шоковані, дізнавшись які суми завод витрачає щороку на земельний податок місцевій владі.

«Я вважаю ганебним те, що ці підприємства, враховуючи ту завантаженість, яку вони сьогодні мають, платять мільйони гривень земельного податку, в той час, коли волонтери допомагають кожною гривнею. Вони ж на цій землі не торгують і нічого не продають. Вони роблять все, щоб наші хлопці не гинули і щоб врятувати їм життя», – вважає народний депутат Ігор Васюник.

Парламентар додав, що з такою несправедливістю потрібно негайно боротись.

«Я хочу публічно звернутися до мера Андрія Садового: перестаньте створювати інвестиційно привабливий клімат тільки для спонсорів «Самопомочі» і для кумів, сватів та братів. Поверніться обличчям до підприємств, яких і так мало у Львові залишилось, та зосередьте свою увагу на оборонних підприємствах як через політичні рішення та і через рішення органів місцевого самоврядування», – наголосив І. Васюник.

Як розповіли Львівському порталу керівники бронетанкового заводу, щороку на земельний податок підприємство витрачає більше 6 мільйонів гривень. В свою чергу керівництво навело приклад, що депутати Тернопільської та Херсонської міських рад звільнили підприємства Державного концерну «Укроборонпром» від плати за землю на 2016 рік.

У зв’язку з цим, Михайло Бондар та Ігор Васюник скерували депутатське звернення на ім’я мера Львова з проханням розглянути можливість звільнення Львівського бронетанкового заводу від сплати земельного податку.

Нагадаємо, вчора директор державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків сказав, що завод завантажений лише на 10% і вже 4 місяці простоює.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...