ОСТАННІ НОВИНИ

Десантники відпрацьовували на Львівщині відбиття раптового нападу «бойовиків»

|

Під час українсько-американського командно-штабного навчання «Репід Трайдент – 2016», що тривають на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось практичне тренування підрозділу українських Високомобільних десантних військ у діях під час патрулювання визначеної ділянки місцевості та відбиття раптового нападу «бойовиків». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

д15

Як йдеться у повідомленні легендою навчання, підрозділ зі складу роти ВДВ прочісував визначену територію попереду руху колони бойової техніки та забезпечував її просування за маршрутом. На підозрілих ділянках військові перевіряли дорогу та підступи до неї на наявність мін та інших небезпечних вибухових предметів. Крім того, розвідники успішно відбили напад диверсійних груп із засідок.

д13

Варто додати, що українські військові отримують хорошу польову практику під керівництвом досвідчених українських та іноземних інструкторів. Усі тренування та вправи задумані з максимальним відтворенням випадків, які мають місце в ході проведення антитерористичної операції на Сході України.

д12

д11

д10

д9

д8

д7

д1

Фото: Регіональний медіа-центр МОУ

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...