ОСТАННІ НОВИНИ

Синютка хоче за десять днів вирішити питання боргів за Чемпіонат світу з шахів

|

У Львівській облдержадміністрації створять спеціальну комісію, яка вирішить ситуацію із оплатою за надані послуги під час організації та проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові. Про це заявив голова ОДА Олег Синютка у понеділок, 16 травня, на апаратній нараді, передає Львівський портал.

борги за чемпіонат з шахів

До складу цієї комісії увійдуть представники Держфінінспекції, Національної поліції, обласної прокуратури, служби безпеки, які перевірять виставлені рахунки, зокрема за проживання, харчування та оренду залу.

«Шириться інформація, що Львівська ОДА не перерахувала близько півтора мільйони гривень за надані послуги під час організації та проведення чемпіонату світу з шахів. На скільки мені відомо, ціни по багатьох послугах сильно завищені, подекуди навіть удвічі. Якщо це так, то відповідальні люди, які підписували всі ці угоди, та хочуть з державного чи обласного бюджетів гроші, повинні за це відповісти. Якщо там є справді обгрутовані суми, то звичайно тоді кошти треба перерахувати», – зазначив Олег Синютка.

Для прикладу, очільник Львівщини зазначив, що вартість оренди залу реально завищена у декілька разів, у порівнянні із тими заходами, які проводить облдержадміністрація. Щодо харчування, то рахунки такі, як у найкращих готелях.

«Прошу перевірити ці всі речі, щоб ми у десятиденний термін вирішили це питання. А також уникнули усіх спекуляцій з цього приводу», – наголосив Олег Синютка.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...