ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові створили довідник про всіх керівників міста

ІРИНА ПУПКО для Львівського порталу

|

У понеділок, 16 травня, у конференц-залі Центру міської історії о 18.00 відбудеться презентація довідника «У ратушi мiста Львова. Від бурмистрів до міських голів». У книзі зібрано інформацію про особистостей, які керували містом від ХІІІ століття і до сьогодні. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

книга

Загалом у книзі ідеться про 200 осіб – війтів, бурґомістрів, президентів, голів міськвиконкому, міських голів – на часовому відтинку, що охоплює понад сімсот років. Довідник дає змогу ознайомитися з організацією управління містом на різних етапах історії, дізнатися імена міських керівників та основні біографічні відомості про них, а також про їхню діяльність на управлінських посадах, кар’єрні практики і громадську активність. Текст супроводжують ілюстрації (портрети, фотографії краєвидів міста, пам’яток архітектури, скульптур та ін.), пов’язані з першими особами міста.

Вхід на презентацію – вільний.

Довідка

Цей довідник – один із результатів дослідницького та соціально-культурного проекту «Інформаційна база даних «Міські голови Львова», який у 2014 році виконувала група істориків Львівського національного університету імені Івана Франка, Центру міської історії, Львівського відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

Авторський колектив: Олена Аркуша, Юрій Гудима, Ольга Гуль, Софія Дяк, Мирон Капраль, Костянтин Кондратюк, Тарас Мартиненко, Роман Масик, Ірина Мацевко, Мар’ян Мудрий, Наталя Отріщенко, Олексій Чеботарьов, Юлія Шелеп, Роман Шуст.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...